Maťo Homola ako prvý Slovák v prestížnom hodnotení TOP 30 jazdcov roka 2016

Tlačová správa č. 23, 15. December, 12:00, Bratislava

Už štvrtý rok po sebe vyhlasuje medzinárodný portál TouringCarTimes, ktorý sa venuje cestovným vozidlám, hodnotenie TOP 30 pilotov roka. Maťo Homola, ako prvý Slovák v tomto rebríčku, obsadil v hodnotení roka 2016 30. miesto spomedzi jazdcov z celého sveta.

mato-homola-tcr-imola-2016-5

Dlhá história a existencia portálu TouringCarTimes.com sa datuje už od roku 1995 a venuje sa výlučne pilotom cestovných vozidiel najrôznejších šampionátov. Hodnotenie ’ Top 30 drivers of The Year je tu po štvrtý krát. Maťo Homola sa tento rok prebojoval do rebríčka spomedzi pretekárov seriálov BTCC (Britské Majstrovstvá cestovných vozidiel), DTM (Nemecké Majstrovstvá cestovných vozidiel), STCC (Švédske Majstrovstvá cestovných vozidiel), TCR (Touring Cars Racing), V8 Supercars (Austrália a Nový Zéland) a WTCC (Majstrovstvá sveta cestovných vozidiel).

mato-homola-tcr-oschersleben-2016-1

Výborné 30. miesto znamená ohodnotenie Maťovej práce a jeho tímu nielen počas tohto roka, ale je to aj následok svedomitej a cielenej prípravy a pretekania v minulosti. “Je pre mňa veľká česť, že som sa do tohto významného rebríčka dostal. Mám radosť, že si ma aj portál ako TouringCarTimes všimol a je to zároveň signál, že spolu s tímom okolo mňa robíme veci dobre. Moja motivácia do ďalších rokov je opäť vyššia, rád by som sa v budúcom roku prebojoval aspoň do druhej desiatky!”, povedal na margo jeho umiestnenia Maťo.

83240c9f-07a9-4cac-9f0f-68a266df18c6

Fotografie zo sezóny 2016: https://goo.gl/cXdkA0
Výsledky TCR International Series 2016: http://tcr-series.com/index.php/tcrstandings
Facebook stránka: https://www.facebook.com/matohomola/
Instagram: https://www.instagram.com/matohomola/

Homola sro
Kart One
Dynamax
Molip
Funtoro
PPA
SR
Motor Partner
Karpatska Perla
Strojspol
Nitraks
Automagaizin
Fun Radio
Auto Sport Foto