Maťo Homola je novou tvárou OMV!

Maťo Homola a prémiové palivá MaxxMotion fuels vytvárajú novú špičkovú dvojicu. Je to spojenie rýchlosti, spoľahlivosti a úspechu – to sú vlastnosti, ktoré budete môcť stretávať na čerpacích staniciach OMV – prémiové palivá a jeden z najlepších slovenských automobilových pretekárov v súčasnosti.

Už z úvodného textu je jasné, že Maťo Homola sa stáva novým ambasádorom čerpacích staníc OMV. „Z tohto spojenia mám nesmiernu radosť,“ hovorí Maťo a dodáva: „Rád sa spájam len s tými najlepšími. Pomôže to nám obom v budovaní našich značiek. Palivá MaxxMotion sú pre moje civilné auto to najlepšie a vďaka nim z neho dokážem dostať ten správny výkon.“

Maťo nie je jediný, kto má z novej spolupráce radosť: „V Maťovi sa snúbi mladícka dravosť s absolútnou profesionalitou. Športové srdce a túžba po maximálnych výkonoch je to, čo nás spája. Je preto len prirodzené, že sa stal ambasádorom práve pre OMV a bude tvárou našich prémiových palív OMV MaxxMotion,“ hovorí Michaela Kuzmínová, Marketing Manager, OMV Slovensko.

„Pevne verím, že toto nové partnerstvo bude pre obe strany prospešné a vytvoríme spoločne úspešnú dlhodobú dvojicu,“ dodáva na záver Maťo Homola.

Maťo Homola sa v súčasnosti drží na 4. priečke v priebežnom hodnotení šampionátu TCR Europe, s minimálnym bodovým rozdielom od dvoch jazdcov pred sebou. Najbližšie preteky čakajú na Maťa už tento víkend na španielskom okruhu Circuit de Barcelona Catalunya. Nezabudnite jeho pretekársky aj nepretekársky život sledovat na sociálnych sieťach, Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Kalendár TCR EUROPE 2019
27.-28.04. HUNGARORING, Maďarsko
25.-26.05. HOCKENHEIMRING, Nemecko
08.-09.06. CIRCUIT DE SPA-FRANCORCHAMPS, Belgicko
13.-14.07. RED BULL RING, Rakúsko
03.-04.08. MOTORSPORT ARENA OSCHERSLEBEN, Nemecko
21.-22.09. CIRCUIT DE BARCELONA CATALUNYA, Španielsko
12.-13.10. AUTODROMO DI MONZA, Taliansko

Fotografie sezóna 2019: https://goo.gl/Rjm5VV
Facebook: https://www.facebook.com/matohomola/
Youtube: http://bit.ly/YouTube_MH70
Instagram: https://www.instagram.com

Hyundai
Omv
Homola sro
Molip
Ims
Senec
Automagaizin
Auto Sport Foto
Bratislavský samosprávny kraj